Górski Dom Seniora w Brennej

Górski Dom Seniora to nowoczesny ośrodek całodobowej opieki, posiadający w swojej ofercie możliwość pobytu w pokojach dostosowanych do potrzeb i życzeń naszych mieszkańców. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby budynek i jego otoczenie były jak najbardziej komfortowe. Dom został zaprojektowany i wykonany bez barier architektonicznych. Jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt wspomagający.

O nas...

Górski Dom Seniora jest prywatnym ośrodkiem zapewniającym całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym oraz osobom w podeszłym wieku. Nasz dom działa na podstawie pozwolenia Wojewody Śląskiego (Decyzja nr PSII.9423.1.2014 z dnia 24 stycznia 2014 r.)

Stworzyliśmy miejsce bezpieczne, przytulne i pełne ciepła. Dokładamy najwyższych starań, aby nasi podopieczni czuli się u nas dobrze.
Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie oferujemy wysoki standard usług, przyjazne pomieszczenia oraz pomoc wykwalifikowanego, doświadczonego personelu.

Wszystkich naszych mieszkańców traktujemy indywidualnie. Każdego otaczamy troską i opieką, wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom. Zgodnie z przyjętą filozofią w centrum wszelkich naszych działań zawsze znajduje się człowiek, widzimy naszych podopiecznych, a nie choroby czy umiejętności, które stracili.

Dlaczego warto nas wybrać ?

Każdy dzień to czas, który poświęcamy naszym lokatorom.
W pracę wkładamy całe nasze serca, aby nasi pensjonariusze czuli się jak w domu !

Opieka medyczna

Wszyscy lokatorzy mają zapewnioną całodobową opiekę pielęgniarską i medyczną w czasie całego pobytu.

Czyste i zadbane pokoje

Dbamy o porządek i dezynfekcję w całym ośrodku. Pokoje są sprzątane codziennie.

Piękna okolica

Położenie pensjonatu daje Państwu możliwość korzystania z dobrodziejstw górskiego klimatu.

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy są do dyspozycji lokatorów każdego dnia. Są to ludzie z ogromnym doświadczeniem i wiedzą.

Nasza misja

Państwa zdrowie, dobre samopoczucie, poczucie godności i komfortu są dla nas najwyższymi wartościami. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby współuczestniczenia, uwagi oraz uznania.
Jesteśmy tu dla Państwa. Nie poganiamy. Prosimy. Pytamy. Naszym zadaniem jest sprawienie, by czuli się Państwo szanowani, wartościowi i potrzebni.

Pragniemy pozostawić możliwie jak największe poczucie samodzielności i niezależności. W trosce o fizyczny, jak również psychiczny komfort naszych lokatorów zapewniamy przestrzeń osobistą oraz prywatność. Oddajemy do dyspozycji pokój z wygodną i funkcjonalną łazienką, w którym można powiesić swój ulubiony obraz, fotografie lub wstawić ozdoby. Wszystko po to, by poczuli się jak we własnym domu.

Pokoje

Posiadamy w naszej ofercie pokoje jednoosobowe oraz dwuosobowe. Niektóre pokoje posiadają wyjście na balkon. Każdy pokój dysponuje własną komfortową łazienką, przedpokojem oraz instalacją przywoławczą. Pokoje są przestronne, a zarazem przytulne, wyposażone w funkcjonalne, proste meble o neutralnych kolorach, które wpływają na dobre samopoczucie. Jasne kolory są uspokajające i kojące, a dodatkowo zmniejszają poczucie lęku i stresu.

Górski Dom Seniora - Brenna

+48 33 488 07 36

Kadra zarządzająca

Aleksandra Ziętek Dyrektor

Aleksandra Ziętek
Dyrektor

Mgr filologii polskiej, specjalność nauczycielska i dodatkowa specjalność kulturoznawstwo. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie geriatrii i opieki długoterminowej oraz kursy i szkolenia w zakresie opieki nad osobą starszą, niepełnosprawną, przewlekle chorą oraz w zakresie zarządzania placówką całodobowej opieki.

Kinga Cieślar Gołąb Koordynator

Kinga Cieślar-Gołąb
Koordynator opiekuńczo-terapeutyczny

Technik technolog żywienia zbiorowego, dyplomowany opiekun medyczny z wieloletnim doświadczeniem.

Izabela Mrowiec Pielęgniarka

Izabela Mrowiec
Pielęgniarka

Ukończyła studia wyższe pierwszego stopnia w dziedzinie pielęgniarstwa z tytułem licencjat pielęgniarstwa, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa w opiece paliatywnej. Posiada 18 letni staż pracy na oddziale opieki paliatywnej w Beskidzkim Centrum Onkologii a także wieloletnie doświadczenie w zespole opieki długoterminowej domowej.

Adres

ul. Hołcyna 24, Brenna

Telefon

+48 33 488 07 36

E-mail

dyrektor@gorskidomseniora.pl